WITA FUNDACJA PARAGRAF!

Różne mamy doświadczenie – przeważnie złe lub bardzo złe – z tzw. niezawisłym (od sprawiedliwości) wymiarem sprawiedliwości. I myślę, że to nie etap i nie potrzeba, aby się w tym licytować, bo to trwonienie emocji i czasu, które można lepiej wykorzystać. Dostrzegam jednak potrzebę choćby częściowej integracji środowiska, osób, organizacji walczących z patologiami. W tym celu filtrujemy Internet. Planów, pomysłów, może być w opór, ale na tym etapie warto się choć trochę wzajemnie poznać. Nasza Fundacja to już czwarty rok działalności, ale w ostatnich miesiącach doznała znacznego przyspieszenia.Posiadamy dobrze wyposażone biuro, a od kwietnia mieścić się będzie w dobrym miejscu i reprezentacyjnym wieżowcu. Aktualnie trwa realizacja kolejnych odcinków pt. „JAWOROWICZ KŁAMIE”, dostępnych na YouTube, oraz końcowy etap dopinania kilku scenariuszy naszego cyklu pod roboczym tytułem „KOMUNA W SĄDACH”. Jest to pierwszy w Polsce cykl, w bezkompromisowym stylu, z naciskiem na podawanie imion i nazwisk sędziów i ich twarzy. FUNDACJA PARAGRAF może pomóc w profesjonalnym nagłośnieniu Waszych problemów, tudzież spraw, na których i Wam zależy. Prosimy o kontakt celem zrobienia „informatora” naszego środowiska.

Leszek Bubel, Prezes Zarządu