OSZUKAŁ CIĘ ADWOKAT, PRAWNIK ?

To prawdziwa plaga na rynku usług prawniczych. Z informacji napływających do nas od kilku lat wiemy, jak ogromna jest skala tego zjawiska.

  1. Brak kwalifikacji do zajmowania się powierzoną sprawą. Stąd błędy merytoryczne gdy prawnik (adwokat, radca prawny czy domowi prawnicy działający bez żadnej kontroli i odpowiedzialności) wymienia tyle dziedzin prawa, na których podobno się zna!
  2. Bierze pieniądze „do łapy”, bez pokwitowania z kasy fiskalnej. Tak jest w 90 % wśród adwokatów.
  3. Bez podpisania stosownej umowy regulującej to, do jakich czynności prawnych się zobowiązuje i za jaką kwotę.
  4. Lenistwo, minimalizm, wyrywkowe czytanie akt, markowanie czynności, brak czasu dla klienta z reguły wtedy, gdy już zapłacił.
  5. Inne ważne okoliczności.

MOŻEMY POMÓC W ODZYSKANIU PIENIĘDZY ZA TEGO TYPU I PODOBNE USŁUGI.
Prosimy o szczegółowe informacje w punktach (imię i nazwisko, adres kancelarii oraz czego dotyczy skarga, kwota, ewentualnie skany/ksera najważniejszych dokumentów «proszę o nie nadsyłanie oryginałów!») Postaramy się zająć sprawami, które spełniają kryteria, w tym także możliwość odzyskania pieniędzy. Nadesłanych materiałów nie zwracamy. Konieczny kontakt telefoniczny lub mailowy. Zgodnie z prawem prasowym możemy zapewnić anonimowość osoby pokrzywdzonej.

 Zespół prawników Fundacji Paragraf

STOP OSZUSTOM!
P.S.
W adwokaturze dominują lewackie poglądy, jakże bliskie komunistycznym zbrodniarzom, których tak ochoczo bronili adwokaci III RP. Jak w przypadku Grzegorza Majewskiego, który w kompromitującym jego prawnicze umiejętności stylu bronił zbrodniarza gen. Czesława Kiszczaka. Był też niesławnym dziekanem ORA w Warszawie, zmuszonym do odejścia w wyniku ujawnienia gigantycznych przekrętów reprywatyzacyjnych. Choć adwokatura nie jest politycznie jednolita, to dominuje postkomuna i to w kolejnym pokoleniu. Warto więc zajrzeć do ich teczek i ujawnić działalność z czasów PRL-u. Wielu zapewne przestanie dziwić dlaczego tak twardo nie zgadzają się na reformę sądów czy KRS.

Leszek Bubel
Prezes zarządu

Close Menu