Tekst który krąży w sieci w co najmniej kilku odmianach.

Szanowni Państwo różnych odmian psycholi czy delikatniej pisząc ludzi toksycznych, degeneratów moralnych, źle lub w ogóle nie badanych psychiatrycznie a mających zaburzenia jest w Polsce statystycznie ok 8 milionów. Procentowo podobnie jest we wszystkich europejskich państwach. Ponoć nie ma ludzi zdrowych, są tylko źle przebadani. Właśnie z takimi przypadkami mamy do czynienia, gdy  seryjnie składają pozwy i akty oskarżenia do sądów, licząc, że sędziowie nie tolerują złych opinii o sobie i mszczą się za nie na sądowych salach, zapominając, że powinien być to kanon demokratycznego państwa prawa. Wiele osób, które zamieszczało na kilku stronach internetowych Fundacji Paragraf, zdaje się, że zapomniało o wyżej wymienionych frustratach, zapominając się podpisać z imienia i nazwiska lub wręcz używając nieswoich nazwisk czy też pseudonimów, z sobie wiadomych powodów. Tak czy inaczej doliczyliśmy się kilkunastu różnych stronek, rejestrowanych nawet na osoby, które nawet nie miały o tym pojęcia z zamieszczaniem obscenicznych grafik. Ujawniło się także, że pewna grupa stara się na tym procederze zarobić dużą kasę, nie potrafiąc tego robić w sposób uczciwy. To zamieszanie świadczy jak wielu wrogów ma pisanie prawdy i jak ona jest trudna do zrozumienia. Wrócimy niebawem do ujawnienia autorów haniebnego procederu, kompromitując ich adekwatnie do zasług.

Oznaczyliśmy stronę www.fundacja-paragraf.pl, aby było jasne, że jest to jedyna autoryzowana strona Fundacji Paragraf.